Akcie a ponuky GDmats©


Poukážka v hodnote 2% zľavy na všetky naše produkty.

  • Osobnú poukážku obdržia e-mailom iba riadne zaregistrovaní zákazníci, ktorí súhlasia so zasielaním obchodných oznamov.
  • Každý zákazník obdrží iba jeden unikátny kód. Odhlásenie odberu Noviniek a nové prihlásenie nevygeneruje nový kód.
  • Kód poukážky je neprenosný a poukážku môže uplatniť iba zákazník, ktorý je zaregistrovaný s e-mailovou adresou, na ktorú poukážku obdržal.
  • V okamihu uplatnenia poukážky v nákupnom košíku musí byť udelený súhlas so zasielaním obchodných oznamov stále platný.
  • Poukážku je možné čerpať pri jednej internetovej objednávke na akejkoľvek produkt.

Poštovné a manipulačné poplatky nie sú súčasťou poukážky.
Vyplatenie hodnoty poukážky v hotovosti nie je možné.
Poukážka je platná do 30.5. 2018 (vrátane).

 

 

Veľmi si vážime, že Váš súhlas už máme. Aby sme Vám mohli aj naďalej informácie o aktuálnom dianí v GDmats zasielať, žiadame o potvrdenie Vášho súhlasu so spracovaním osobných údajov pre tento účel.

Kliknite na tlačidlo

nižšie.

 

**************************************************************************

Ochrana osobných údajov (Spojenie so serverom je šifrované. Vyplnením a dobrovolným odoslaním svojich osobných údajov súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov. Vaše osobné údaje budú použité v súlade s platnými zákonnými predpismi na ochranu osobných údajov na marketingové účely spoločnosti GDmats.s.r.o./ Baliza s.r.o.. Vaše údaje nebudú poskytnuté tretej osobe. Poskytnutí osobních údajů se řídí výlučně právními předpisy. Naši zaměstnanci jsou vázáni povinností zachovat důvěrnost a dodržovat zákonné předpisy v ochraně osobních údajů.) https://www.gdmats.eu/obchodne-podmienky/zasady-ochrany-osobnych-udajov

Potvrdiť súhlas: *

Prihlásenie

Prevádzkovateľ ako správca osobných údajov spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely... Viac info