Newsletter - gdmats.eu

COVID-19 - aktuálne informácie

COVID-19 - aktuálne informácie

Vážení zákazníci!

 každý deň sledujeme akutálne informácie , aby sme zhodnotili dopad pandémie COVID-19 na našu spoločnosť, produkciu a Vaše  objednávky.

Všetci  administrativný  zamestnanci  už nejaký čas pracujú ako "homeoffice"   odkiaľ majú prístup ku všetkým našim systémom, aby ste zaistili hladký chod prevádzky.

Vo všetkých výrobných zariadeniach  reagujeme na aktuálnu situáciu a vyrábame na objednávku ale s dlhšiu dodaciu lehotou, za prísnych bezpečnostných podmienok.

 

  • Sklad našich štandardných výrobkov je dobre zásobený.
  • Náš európsky dodávateľský reťazec surovín ešte stále nie je ovplyvnený vírusom koróny a neočakávame žiadne zhoršenie tu v blízkej budúcnosti.  - To nám umožňuje pokračovať v udržiavaní našej produktivity.

V tomto ťažkom období sa na nás môžete spoľahnúť ako na spoľahlivého partnera!

Rovnako ako v tomto období sa spoliehame na vás ako na nášho cenného zákazníka.

Radi  by sme sa chceli  poďakovať zdravotníckym tímom v celej Európe za vynikajúcu prácu, ktorú robia pre nás všetkých.

Zadejte vaší e-mailovou adresu a přihlaste sa do odběru našich novinek:

Newsletter

Máte možnost se přihlásit k odběru našeho newsletteru prostřednictvím našich webových stránek. 

K tomu potřebujeme vaši e-mailovou adresu a vaše prohlášení, že souhlasíte s odběrem Novinek a spracováním osobních údajů.

 

Jakmile se zaregistrujete k odběru informačního bulletinu, pošleme vám potvrzovací e-mail s odkazem na úspěšnou registraci.

Odběr newsletteru můžete kdykoli zrušit. Pošlete prosím své zrušení na následující e-mailovou adresu: gdmats@gdmats.eu.

Vaše údaje okamžitě odstraníme z našeho seznamu příjemců..

 

GDmats sro - internetový obchod www.gdmats.eu

Vysoká 28

811 06 Bratislava

IČO: 51241391

*******************************************************

Ochrana osobných údajov (Spojenie so serverom je šifrované. Dobrovolným odoslaním a vyplnením svojich osobných údajov súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov. Vaše osobné údaje budú použité v súlade s platnými zákonnými predpismi na ochranu osobných údajov na marketingové účely spoločnosti GDmats.s.r.o./ Baliza s.r.o.. Vaše údaje nebudú poskytnuté tretej osobe. Poskytnutí osobních údajů se řídí výlučně právními předpisy. Naši zaměstnanci jsou vázáni povinností zachovat důvěrnost a dodržovat zákonné předpisy v ochraně osobních údajů.) https://www.gdmats.eu/obchodne-podmienky/zasady-ochrany-osobnych-udajov

Souhlasím se spracovíním osobních údajů na marketingové účely.: *

Stánky jsou zabazpečené

SSL GDmtas©

Přihlášení

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely.. Vice info