Dôležité! Výrobné a logistické priestory veľkoplošných kobercov a niektorých ďalších materiálov sú zatvorené od 20. 7. 2024 do 18. 8. 2024. Odporúčame vám sa vopred informovať a zadať objednávku včas.

Do štartu EURO 2024 zostáva 59 DNÍ

funfield-foto1

Majstrovstvá Európy vo futbale 2024, známe pod skratkou EURO 2024, sú sedemnástym európskym futbalovým šampionátom. Záverečný turnaj sa uskutoční v dňoch 14. jún - 14. júl 2024 a bude sa konať v desiatich nemeckých mestách. Finálový zápas sa odohrá na Olympijskom štadióne v Berlíne. Obhajcom titulu je Taliansko.

Dlhé roky chodili poptávky na potláčané vysoko kvalitné koberce pre dlhodobé podujatia ktoré sa uskutočňjú v exteriéru.

....a preto sme pre Vás pripravili ....

Potláčaný umelý trávník.

funfield-druck-3

 

Doposiaľ sme nie vždy dokázali vyhovieť požiadavkám na vonkajšiu plochu, nakoľko naše vonkajšie trávnikové rohože boli zaopatrené podkladovou gumou, ktoré v prípade dažďa neprepúšťala vodu a tým ostávala plocha mokrá.

Táto novinka je  typ vonkajšieho trávnika s drenážnymi otvormi na spodnej strane.


outdoor-2

Umelý trávnik je možné použiť do zábavných parkov, na tiskové konferencie, športové podujatia, futbalové, hokejové a atletické štadióny ako aj pre Open Air podujatia.

Žiadané sú tiež aj miniatúrne tenisové kurty, bedmintonové kurty, golfové ihriská a vzdelávacie kurzy.

Presne v tom spočíva sila našej značky GDmatsEU -  Len my môžeme potlačiť veľké plochy v Európe, ktoré majú nekonečné využitia.

outdoor

Plochu je možné vyskladať z 2 m šírky. Celkový vzhled koberca  je presne napasovaný vo výrobnej hale pred odoslaním. Jednotlivé časti koberca sú  očíslované na zadnej strane. Aby Vaša pokládka prebehla celkom bezproblémovo.

Už vieme splniť  vaše želania: tlač na 2 metrové šírky  umelého trávnika!

Sme hrdí, že opäť môžeme ukázať niečo nové!

cena-sk-gdmasts