Dôležité! Výrobné a logistické priestory veľkoplošných kobercov a niektorých ďalších materiálov sú zatvorené od 20. 7. 2024 do 18. 8. 2024. Odporúčame vám sa vopred informovať a zadať objednávku včas.

Ste pripavení na našu kvalitu ?

 

moto-koberec-gdmatseu

Chcete aj vy vyniknúť a odlíšiť sa ?

Sme hrdí na to, že už od roku 2016 s radosťou a vysokým pracovným nasadením ponúkame našim  bezmála 900 stálym klientom rýchle, jednoduché a bezkonkurenčné riešenia reklamných rohoží.

Ti ktorí našu kvalitu poznajú vedia, že dodávané logo rohože od nás sú vysokej kvality, ktorá vydrží aj vo vysoko frekventovaných vchodoch.

 

logo rohož - GDmatsEU

gd680-printAj napriek tomu, že vstupné logo rohože sú spotrebným materiálom, ktorý by sa mohol pri ich každodennom použitiu rýchlo znehodnotiť, pri správnej údržbe vydržia naše  logo rohože oveľa dlhšia ako je ich záručná kvalita.

Sme hrdý na to, že sa nám klienti, niektorý skôr,  ako aj niektorý až po 5-tich rokoch užívania logo rohoží, ozývajú s žiadosťou o nové alebo skôr ďalšie logo rohože pre ich spokojnosť pri využívaniu v obchodných priestoroch.

 

 

gd630-promostar-1

Či už hľadáte riešenia rohoží, ktoré chránia, predlžujú životnosť vašej dlážky alebo perfektne propagujú, sme tu, aby sme vám pomohli vyniknúť a odlíšiť sa.

Máme široký sortiment, ktorý naplní všetky vaše požiadavky.

logo-rohoz-na-recepciu

 

GDmatsEU - sme hodnotovo orientovaná spoločnosť, ktorá ponúka správne hodnoty našim zákazníkom

Naše najdôležitejšie hodnoty sú:

 - robiť vše ako sa patrí

 - zákazníkom ponúkať to najlepšie

- podporovať vylepšenia a inovácie

gd900color-star

 

info-sk-gdmasts-2