Dôležité! Výrobné a logistické priestory veľkoplošných kobercov a niektorých ďalších materiálov sú zatvorené od 20. 7. 2024 do 18. 8. 2024. Odporúčame vám sa vopred informovať a zadať objednávku včas.

Koberec na terasu s vlastným dizajnom

dizajnové koberce na terasu,balkón k bazénu alebo sune s vlastným dizajonm vyrábané na zákazku

koberec-na-terasu-2

Koberec na terasu podľa Vašich predstáv s vlastným dizajnom a rozmerom ?

Na základe poptávok o interiérových a záhradných designérov sme našu  ponuku  obohatili o možnosť výroby koberca s vlastným dizajnom pre celoročné umiestnenie v exteriéri. 

koberec-na-terasu-1

Táto ponuka je určená predovšetkým tým, kto má vlastnú jedinečnú  predstavu ako by mala jeho terasa či balkón s kobercom  vyzerať a v ponuku klasických vonkajších  kobercov nenachádza uspokojivé riešenia.

Naše koberce na terasu je možné vyrobiť podľa grafických návrhov, fotografií, kreslených predlôh, jednofarebné či viac farebné, s jednoduchými ako aj veľmi zložitými motívmi.

koberec na terasu

 

Koberce na terasu od GDmatsEU sú určené pre tých, kto sa rády cíti na svojej terase ako v obývačke. Na Vašu terasu Vám prinášame komfortný kobercový materiál, s dizajnom podľa vašich predstáv, ktorý je zaopatrený podkladovou protišmykovou gumou.

koberec-na-balkon-gdmatseu

V ponuke nájdete koberce s 3 mm a s 5 mm výškou vlasu. Každá s týchto možností má svoje výhody a nevýhody. Materiál GD300promo s 3 mm vlasom v prípade zmoknutia rýchlo preschne a dizajn na kobercu perfektne vynikne. Druhý materiál s 5 mm vlasom GD600DeLuxe má komfortný, jemný vlas, je určený pre tých kto má rad vyšší komfort, alebo si rad na terase posedí na zemi napríklad pri hre s deťmi.

certifikat-2-mt

Obe voľby ponúkaných materiálov sú ľahko udržiavateľné, pre dôkladné vyčistenie je možné ich povysávať, vytepovať, vystriekať tlakovou hadicou. Odporúčame v prípade namočenia, nechať koberec dôkladne preschnúť.
Koberec s 5 mm vlasom potrebuje dlhší čas kým preschne.

certifikat1

koberec-na-balkon-gdmatseu-2

 

 

Materiály majú všetky európske certifikáty kvality.

mt-certifikaty

 

e-shop-gdmats