Dôležité! Výrobné a logistické priestory veľkoplošných kobercov a niektorých ďalších materiálov sú zatvorené od 20. 7. 2024 do 18. 8. 2024. Odporúčame vám sa vopred informovať a zadať objednávku včas.

Je váš vstupný priestor chránený počas dážďov ?

spinavy-vchod-2

Je váš vstupný priestor chránený počas vlhkého obdobia profesionálnymi, funkčnými podlahovými rohožami? Ušetríte čas a peniaze za čistenie podláh.

Dáždivé počasie už nás trápi viacero dní, ak ste sa nestihli pripraviť, je stále čas, zabezpečiť podlahy funkčnými rohožami. Veľkosť a počet rohoží vhodných pre váš vchod sa môže líšiť. Ak si nie ste istí, je najlepšie požiadať o radu odborníka.

  • Investujte do profesionálných, funkčných vstupných  rohoží, ktoré udrží vaše podlahy čisté a váš vchod do firmy, domu či bytu bude vyzerať skvele
  • Naše absorpčné rohože sú ideálne na udržanie čistého a sucheho vchodu  bez ohľadu na počasie
  • Kompletnú ponuku pre profesionálne riešenia rohoží pre rušné verejné vchody ako aj domácnosti nájdete celoročne v našej ponuke

 

 

Rohože čistiaca zóna

Profesionálne čistiace rohožky pre umiestnenie do čistiacich zón obchodných a kancelárskych priestorov ako aj domácností.

Rohože sa vyrábajú priebežne, nevyrábajú sa s predstihom a nie sú uložené v skladoch, tým Vám zaručíme dodanie 100% prvotriednej novej kvality so zárukou priamej výroby objednaných produktov.

rohoz-cistici-zona

 

 

Ako súčasť nášho systému riadenia kvality majú všetky vyrobené rohože na zadnej strane pridaný čiarový kód. Tento čiarový kód môže byť naskenovaný iba u nás a poskytuje nám „rodný list" pre každú rohož, tu môžeme vidieť deň, mesiac, rok výroby ako aj sledovateľnosť zamestnancov, suroviny, strojov a zmein pri výrobe.

Aby sme vám pomohli pri identifikácii veku vašich rohoží, dátum výroby (mesiac/rok) je zobrazený ako súčasť čísla a dá sa prečítať.

en-reading-bar-codes (1)

 

Potlač čistaicích logo rohoží s vlastným dizajnom
Aké rohože s potiskom ponúkame ?

Hľadáte spôsob, ako pozdvihnúť značku vášho firemného vchodu a vytvoriť profesionálny a uhladený vzhľad?

Naše personalizované  rohože s logom sú odolné, funkčné a štýlové, vďaka čomu sú ideálnou voľbou pre akékoľvek športové zariadenie.

 logorohoz-gdmatseu

Príklad našej PONUKA pre Hotelový systém:

system-rohozi

Prečo nie :-)

Zobrať svojho štvornohého kamaráta na prechádzku a priblížiť sa k prírode je vždy skvelý zážitok. Ale v tomto ročnom období ich labky nezostávajú také čisté a suché. S funkčnými rohožami vo vchode, špinavými labkami a chodidlami to nebude po dáždivých radovánkach až taký problém.

 

vchod-so-psom

 

cena-sk-gdmasts